Keresés

Részletes keresés

Pite_ Creative Commons License 2000.01.12 0 0 13

I could stay awake just to hear you breathing
Watch you smile while you are sleeping
While you're far away dreaming
I could spend my life in this sweet surrender
I could stay lost in this moment forever
Every moment spent with you is a moment I treasure
Don't want to close my eyes I don't want to fall asleep
Cause I'd miss you baby
And I don't want to miss a thing
Cause even when I dream of you
The sweetest dream will never do I'd still miss you baby
And I don't want to miss a thing
Lying close to you feeling your heart beating
And I'm wondering what you're dreaming
Wondering if it's me you're seeing
Then I kiss your eyes
And thank God we're together
I just want to stay with you in this moment forever
Forever and ever

KELL A ROMANTIKA!

újlány Creative Commons License 1999.02.07 0 0 11
Hát nem ettől szép minden? Az a hajszál viszont, ami a csöpögés és a romantika közt van, tényleg fontos, és nagyon ingatag.
Sajnos, mostanában az őszinte romantikával ritkán találkozom.
lufi Creative Commons License 1999.02.07 0 0 10
Mi a romantika /r/? Ertelemezo szotar: almodozas, regenyszeruseg, meseszeruseg. Romanticizmus? irodalmi iranyzat, a valosagtol valo elszakadas, individualizmus, az alakok es targyak kulonleges volta jellemzi.

Gabe's right: belso erzekenyseg kell. Neha hajszalokon mulik, mikor megy
at gejjbe. Nem mindenkinek lesz ugyan az gejj. Ilyenkor ertelmet nyer, hogy a stilus maga az ember. Eltero stilusuaknal, ha elojon r, az szanalmasan is elsulhet. Joszivu faragatlanok hatranyban, jol manoverezo kevesbe joszivu manipulativak elonyben.
Hopp, ezt nem vartatok: r veszelyes fegyverre is. Kell hozza bizalom es johiszemu naivsag a masik oldalon.Magyarul jo hozzaallas.Egy filmbol idezet: A bizalom olyan, mint a reggeli harmat: raszall mindenre a rozsa szirmatol a kutyaszarig.

Na, ne a kutyaszar legyen az utolso szo egy ilyen topicban, jojjon meg egypar mondat: a romantika nallam a kommunikacionak az a terulete, ahol a tettek beszelgetnek egymassal. (Sok sikert ennek a topicnak! )
Előzmény: gabe (1)
nomira Creative Commons License 1999.02.07 0 0 9
Igazán rózsás lett a hangulatom, még a töviseket sem érzem.
donvito Creative Commons License 1999.02.04 0 0 8
Romantika? Hát...
Dr. Égely Palánk Creative Commons License 1999.02.04 0 0 7
Épül a szép homokvár,
Antalka csak erre vár,
A sok gyerek rakja, rakja,
Anti nézi, szeme falja,
Odarohan, beletipor,
Homokozót belepi por,
Így csak egy rom Antika!
Hol itt a romantika?
Feher Tigris Creative Commons License 1999.02.04 0 0 6
valamint alig ket hete 'Balek vagy gentleman' neven napokigoztunk lenyegeben ezen... akit erdekel, az enyemek ott vannak.
Tigris
Purusa Creative Commons License 1999.02.04 0 0 5
Elnezest, en nem helybeli vagyok: mi az a romantika? :)
Dzsinn Creative Commons License 1999.02.04 0 0 4

Nincs szerelem romantika nélkül!
Vagy tévhitben élek?

Dzsinn
Előzmény: Calliope (2)
originalqszi Creative Commons License 1999.02.04 0 0 3
Kell nekem a romantika!
Ez nekem a harmónia!
Ilyenkor tik-takol szívem
S valahova mind elviszem....
Calliope Creative Commons License 1999.02.04 0 0 2
Kell! Én legalábbis nagy szükségét érzem. Ha szerelmes az ember, akkor jobban hajlik rá, ha nem, akkor cinikusan viszonyul hozzá. Persze itt nem a szirupos sorozatokban és olvatag "Romana" és "Júlia" (meg még vagy 10 másik) újságban szereplő (többnyire) csöpögős sztorikban lévő jelenetekre gondolok.
Az biztos, hogy harmónia és megfelelő körülmények kellenek hozzá, anélkül nem jön létre a romantikus hangulat.
Érdekes, hogy mennyire változó, hogy kinek mi a romantikus. Egyszer egy romantikusnak szánt gyertyafényes vacsoráról legszívesebben menekültem volna, máskor meg egy teljesen hétköznapi szituációban olyan romantikusnak találtam mindent, hogy magam is meglepődtem. Szerintem mindenképpen a másiktól függ, hogy őhozzá hogyan viszonyulsz, és hogy te akkor ott mennyire vagy fogékony rá.
Egyébként szavakba tudná valaki önteni, mi a romantika?
gabe Creative Commons License 1999.02.04 0 0 1
Van akinek igen , van akinek nem.
Én speciel 'romantika párti' vagyok ,de csak egy bizonyos határon belül.Pl. a televízióban látható romantikusnak mondott csöpögő szappanoperák nem az én világom.Egészen másképp képzelem a romantikus párkapcsolatot.A romantikához véleményem szerint,egyfajta belső harmóniának kell lennie az emberben , egyfajta belső érzékenységgel kell rendelkeznie.
moineau Creative Commons License 1999.02.04 0 0 0
De még mennyire! Nagyon is kell vagy kellene. Elég ocsmany ez a mai vilag kell bene egy kis friss levego. Szeretni valakit és ezt meg is mutatni se nem szégyen se nem nyalas, se nem giccses, talŕn csak azoknak akik nézik akik csinŕljŕk azoknak biztos nem.
Előzmény: nomira (-)
nomira Creative Commons License 1999.02.04 0 0 topiknyitó
Sok topic foglalkozik a szerelemmel, a szex-el és egyéb elferdült változataival, a társsal vagy anélkül dilemmával. De hol van a romantika? Van-e létjogosultsága ebben az elgépiesedett világban ennek a szónak, vagy csak giccses rózsaszínű, szirupos történetek kelléke. Szükségünk van-e a romantikára?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!